REALIZACJE

Mechaniczne i elektryczne instalacje

Specjalizujemy się w kompleksowej instalacji maszyn i urządzeń dla branż przemysłowej, automotive oraz intralogistyki. Nasze usługi rozciągają się na terenie całej Europy, gdzie nasz zespół ekspertów realizuje projekty z największą precyzją i dbałością o szczegóły. Nasi technicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy z powodzeniem instalowali linie do pakowania arkuszy stali, zaawansowane sortownie paczek, linie do produkcji okien, nowoczesne lakiernie maszyny do cięcia i sztaplowania arkuszy papieru, separatory do folii aluminiowej i wiele innych. Rozumiemy, że niektóre projekty wymagają specjalistycznego sprzętu. Zapewniamy, że wszystkie niezbędne narzędzia i maszyny będą dostępne na miejscu, aby praca przebiegała sprawnie i bez zakłóceń.

Montaż elektryczny

Posiadamy również szerokie kompetencje w zakresie montażu elektrycznego, co pozwala nam na oferowanie kompleksowych usług instalacyjnych. Nasz zespół składa się z doświadczonych elektryków, którzy zapewniają, że wszystkie aspekty elektryczne są instalowane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i efektywności. Budujemy szafy sterownicze, pulpity sterownicze, według dokumentacji powierzonej lub opracowanej przez nas w oparciu o dostarczone założenia. Wykonujemy pomiary elektryczne okresowe i po montażowe – przed odbiorem instalacji niskiego i średniego napięcia.

Serwisy i modernizacje:

Oferujemy również serwisy i modernizacje linii produkcyjnych oraz parku maszynowego. Nasze usługi serwisowe obejmują regularne przeglądy, naprawy oraz aktualizacje systemów, aby zapewnić ich niezawodność i długotrwałą wydajność. Przeprowadzamy kompleksowe serwisy maszyn w tym serwisy systemów automatyki, układów pneumatycznych oraz hydrauliki siłowej. W przypadku modernizacji, dostosowujemy i ulepszamy istniejące systemy, aby sprostać nowym wymaganiom technologicznym i produkcyjnym.

Intecker Sp. z o. o.

ul. Siennicka 25a

80-758 Gdańsk

VAT EU: PL5833448342

REGON: 521720834

KRS: 0000965658

Skontaktuj się z nami!

Napisz na info@intecker.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadzwoń: +48 503 960 528 / +48 661 349 904 / +48 608 202 752

Zobacz więcej w zakładce KONTAKT